Грандіозне дійство!!! Такого у нас ще не було!

В рамках святкування тижня студента в УДПУ 13 листопада було утворено «живий ланцюг» між навчальними корпусами університету. У цій акції брали участь усі факультети, загальна кількість учасників становила більше тисячі, що було досить приємно усвідомлювати, адже мета заходу – засвідчити єдність всього студентства.

Хоч надворі було досить холодно, проте під час проведення акту злуки панувала атмосфера тепла та родинного затишку. Гадаю, що молодь УДПУ вразила багатьох перехожих, які здивовано спостерігали і навіть фотографували побачене.

Після дійства такого масштабу розумієш, що студентство – велика сім'я, а роки навчання в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини – найкраща пора, якою потрібно насолоджуватися!!!