15 грудня 2011 року на факультеті української філології відбувся науково-методичний семінар «Проблеми сучасної літературної освіти», організований кафедрою української літератури та українознавства. Керівник семінару – доктор філологічних наук, професор, зав. кафедри української літератури Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Григорій Дмитрович Клочек.

Доктор філологічних наук, професор Г. Д. Клочек з викладачами кафедри української літератури та українознавства.

На семінарі розглядалися актуальні питання сучасного стану викладання української літератури в школах. Професор Клочек Г. Д. розповів присутнім про створення групи науковців, котрі готують глибокі і суттєві зміни до програм викладання української літератури з метою якісного засвоєння учнями всіх класів теоретичного матеріалу на основі вивчення кращих зразків поезії та прози.

А ще пан професор показав практичні моменти проведення уроку літератури в різних класах української школи.

По закінченню виступу видатний науковець Григорій Дмитрович Клочек відповів на запитання запрошених на семінар учителів міста Умань, викладачів та студентів факультету української філології.