Нещодавно у спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся чемпіонат міста з гирьового спорту. Учасниками змагань стали спортсмени Агротехнічного коледжу УНУС, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка, Уманського національного університету садівництва та Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Студенти-гирьовики змагались у кількох вагових категоріях: чоловіки: до 60, 65,70, 75, 80, 90 та понад 90 кг; жінки: до 60, 70 та понад 70 кг.
Чемпіонат пройшов на високому організаційному рівні, з музичним супроводом, що стимулювало спортсменів до гарних результатів.
Серед переможців Чемпіонату – гирьовики нашого університету:
І місце вибороли студенти: Андрій Морочинець (вагова категорія до 70 кг), Валентин Хмільовий (вагова категорія до 75 кг), Вадим Марчак (вагова категорія 90 + кг).
ІІ місце посів Ярослав Добридень (вагова категорія до 80 кг), ІІІ місце виборов Олег Легін (вагова категорія до 90 кг).
Вітаємо наших переможців! Бажаємо подальших успіхів на змаганнях різних рівнів!