Шановні колеги! Дорогі студенти!
Прийміть щирі поздоровлення із чудовим святом Весни і Праці!
1 травня - свято для всіх, хто своєю щоденною працею створює завтрашній день, забезпечує процвітання і благополуччя нашої держави. Чесна добросовісна праця - основа успішного розвитку будь-якого суспільства. Людина праці заслуговує найщирішої пошани та захоплення.
Вітаючи зі святом, щиро зичимо усім миру, здоров’я, добробуту та весняного настрою! Нехай тепло травневого сонечка, свіжість першої зелені і відчуття весняного польоту душі надихають Вас на нові звершення, додають радості та натхнення для успішних справ. Бажаємо, щоб першотравневі свята принесли Вам і Вашим близьким щастя та благополуччя!
Ректорат
Профком
Студрада