У 2021 році Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини увійшов до престижного міжнародного рейтингу університетів U-Multirank.

U-Multirank є одним з найбільш глобальних рейтингів університетів. Основною метою «U-Multirank» є формування об’єктивного уявлення про різні сфери діяльності вузів. По суті, рейтинг є унікальною базою даних провідних університетів світу. Це дозволяє абітурієнтам, студентам та іншим зацікавленим особам порівнювати університети за різними параметрами. Зокрема, за допомогою інструментарію рейтингової системи можна формувати вибірку навчальних закладів за своїми уподобаннями (країна, працевлаштування випускників, рівень освіти тощо).

Вступ до рейтингу надає університету високу конкурентоспроможність серед інших ВНЗ України а також відкриває можливість активніше залучати іноземних студентів обирати наш університет для вступу. Так само і для наших студентів з’являється більше можливостей до навчання за кордоном. Адміністрація міжнародних рейтингів U-Multirank радо підтримує і надає посильну допомогу в розвитку стратегії інтернаціоналізації, студентських обмінів та міжнародної співпраці.