Проєкт «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання» (MoPED – № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP..)»

У 2017 році Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини розпочав роботу в рамках проєкту «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання» (MoPED – № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP..) програми «Розвиток потенціалу вищої освіти», Еразмус+,  КА- 2.

Загальна мета проєкту: модернізація навчальних планів педагогічних закладів вищої освіти України шляхом впровадження найсучасніших методик викладання із використанням ІКТ та методів дослідження результатів. MoPED значно вплине на якість вищої педагогічної освіти та покращить цифрові та дидактичні компетенції майбутніх вчителів шкіл, що, у свою чергу, повністю відповідає проблемам та вимогам педагогічної вищої школи та підтримує амбіційні широкомасштабні освітні реформи в Україні.

IMG a50e39b790f6832cc107f15b5dbed933 V

Детальна інформація про проект MoPED знаходиться на офіційному сайті факультету фізики, математики та інформатики у вкладці "Проект MoPED" за наступними категоріями: