Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм

Календар подій

Fulbright Research and Development Program
Початок: 23 трав. 2022, 8:00
Закінчення: 

зображення_2022-05-23_092350787.png

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.
У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

*  Український Офіс Програми імені Фулбрайта не розглядатиме подання на такі напрямки, як бухгалтерський облік, аудит, логістика, менеджмент, маркетинг, бізнес, управління бізнесом, клінічна медицина.

** Конкурсанти можуть подаватись на міждисциплінарні напрямки досліджень або на стажування за спеціальністю, відмінною від зазначеної в дипломі, якщо вони мають фаховий досвід роботи за цією спеціальністю (не менше 1-2-х років) або володіють базовими  знаннями та навичками з цієї спеціальності, одержаними завдяки проходженню стажувань, тренінгів, сертифікатних та інших освітніх програм.

Вимоги до кандидатів:

  • мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу. * Звертаємо вашу увагу на те, що українське громадянство та проживання в Україні на час проведення конкурсу залишається однією з важливих умов участі в Програмі. Однак, з огляду на те, що багато потенційних кандидатів знаходяться зараз не в Україні, Офіс Фулбрайта у 2022 році прийматиме документи від конкурсантів, які продовжують перебувати в Україні, а також тих громадян України, які знаходились в Україні до 24 лютого, але змушені були покинути країну через війну. 
  • викладати (на умовах повної або неповної ставки) у ВНЗ або мати щонайменше 2 роки досвіду викладання, навчання в аспірантурі, дослідницької, адміністративної роботи у системі вищої освіти або 2 роки професійного досвіду у відповідній у галузі
  • володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі (TOEFL iBT не менше 80 балів)
  • повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, яку отримують учасники програм обмінів
  • подаватись на іншу дослідницьку програму Fulbright Scholar не раніше ніж через 2 роки після перемоги у конкурсі за програмою Fulbright Research and Development Program

Фіналісти Програми складатимуть комп’ютерний тест TOEFL iBT (Internet-based Test of English as a Foreign Language) у січні-лютому 2023 року.

Програма не надає деталізованих пояснень учасникам конкурсу, яких не було рекомендовано до участі у наступному етапі.

Офіс Програми імені Фулбрайта відшкодовує учасникам конкурсу витрати на проїзд та перебування у Києві під час співбесіди; оплачує комп’ютерне тестування для фіналістів програми; надає візову підтримку стипендіатам та членам їх родин (чоловік/дружина/діти віком до 21 року, неодружені).

Документи приймаються до 1 листопада щороку.

Додаткову інформацію про умови відбору, необхідні документи та посилання на реєстрацію можна знайти на сайті конкурсу

x