Календар подій
Оголошується конкурс заявок для молодих людей віком від 18 до 35 років. Ця програма фінансової підтримки спрямована на зміцнення міжнародного молодіжного обміну між Німеччиною та країнами Східного партнерства: Вірменією, Азербайджаном, Білорусією, Грузією, Республікою Молдова та Україною. В рамках цієї програми здійснюється фінансування, насамперед, проєктів міжнародного молодіжного обміну, заходів щодо підвищення кваліфікації експертів, а також партисипативної участі молоді.
Програма шукає інноваційні локальні та міжнародні проєкти. Подайте заявку зі своєю ідеєю на MEET UP! Micro project - один, разом з партнером або в невеликій групі (до п'яти осіб) і виграйте мікрогрант на реалізацію своєї проєктної ідеї! Програма вітає місцеві, національні та транснаціональні проєкти в цифровій, аналоговій або гібридній формі та фінансує їх розміром до 1000 євро!
Яких тем може стосуватися проєкт?
- Права людини;
- Молодіжна та громадська участь;
- Захист клімату;
- Цифровалізація;
- Цифрова грамотність і демократія;
- Соціальне підприємництво.
Для фонду особливо важливо, щоб молодь у своїх проєктах торкалася тем, які пов’язані з історією Другої світової війни та Голокосту чи культурою пам’яті.
Як подати заявку?
Програма заохочує подавати заявки у творчій формі, будь-то відео, фотографії, презентація чи щось інше. Дайте волю своїй фантазії! Головне, щоб ви показали, що ви плануєте, чому тема важлива і як ви хотіли б реалізувати свій проєкт, наскільки ваш проєкт стійкий і на які результати ви очікуєте. Крім того, будь ласка, заповніть цю міні-форму.
Мова програми – англійська. Проте проєкт можна реалізувати будь-якою спільною мовою країн - учасників.
Будь ласка, подайте свою заявку до 15.03.2022 на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Ваша заявка має складатися із заповненої форми і вашої креативної заявки (фото, відео, колаж, презентація тощо). Мікропроєкти можуть бути реалізовані з травня по листопад 2022 року.