Нещодавно працівники читального залу №2 бібліотеки УДПУ Ольга Прокопчук та Віталія Прокопчук спільно з клубом «Бійці мистецтва» провели зоряну годину «Я сонячна, квітуча нива. Я тихий спів солов’я…», яка мала на меті показати найрізноманітніші таланти студентів УДПУ – від декламування віршів до гри на музичних інструментах та співу.

Дивували своїми талантами найяскравіші університетські зірки, серед яких: Гунча Чапикова, Світлана Дзяловська – студенти факультету фізики, математики та інформатики; Євгеній Гуменюк, Володимир Саглаєв, Владислав Тарасюк – студенти історичного факультету; Світлана Рожкова, Анастасія Баришніна – студенти природничо-географічного факультету; Ярослав Куніцький – студент факультету інженерно-педагогічної освіти; Вікторія Заячковська, Анна Даскал, Віталіна Козаченко, Каріна Косінова, Катерина Вергізова – студенти факультету української філології. Усі вони утворюють цілу галактику обдарованих особистостей Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Заключною частиною заходу стало привітання від учасників з прийдешніми новорічними святами піснею української співачки Тіни Кароль «Україна – це ти».