5 березня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня!

Багато щирих, теплих побажань прозвучало на адресу прекрасного жіноцтва від ректора університету, професора, Заслуженого працівника освіти України Олександра Безлюдного. Голова профспілкового комітету, доцент Валентин Хитрук разом зі словами вітань привітав жінок зі святом солодкими подарунками.

Святкову атмосферу створили творчі колективи університету: чоловічий гурт «Гонта» у складі Заслужених працівників культури України Василя Семенчука, Валентина Купчика та Петра Волошина, народний хор «Кобзар», фольклорний ансамбль «Софія»(керівник – Василь Семенчук), ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук), ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко), дует гітаристів (керівник – Анатолій Коваленко), інструментальний дует «Ренесанс» (керівник – Тетяна Радзивіл), Молодіжний камерний хор (керівник та диригент – Оксана Прокулевич).

Прозвучали пісні у виконанні Валентини Шевчук, Євгенія Городничого, Артема Зорського, а Олександр Бадяка прочитав гумореску (керівник – Наталія Алексеєва).

Концертну програму вели Наталія Сидоренко та Руслан Ряботинський.

Зі святом, дорогі жінки, мудрі берегині!