19 жовтня 2018 року в м.Черкаси відбулися змагання з легкоатлетичного кросу за програмою XVI Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: університети, інститути, академії, які проводилися на території міського парку «Сосновий Бір».

Участь у змаганнях взяли 63 учасники із 6-ти навчальних закладів Черкащини. У програмі змагань дівчата виступали в бігу на дистанції –1000 метрів, юнаки – 2000 метрів. За результатами змагань загальнокомандного заліку збірна команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини посіла третє місце. Усі спортсмени виконали спортивні розряди.

До складу збірної університету увійшли студенти факультету фізичного виховання Сергій Затуливітер, Владислав Медушевський, Валерій Рябов, Валентин Духовний, Анастасія Вороніна, Ірина Ободовська, Аліка Куца, Анастасія Панько, Артем Затуливітер, Анастасія Шульгіна, Ярослава Крицька, Віталій Лемещук та студентка навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Яна Ткач.

Підготовкою спортсменів до змагань займалися тренери-викладачі Тетяна Осадченко та Володимир Комар.

Змагання з кожним роком стають цікавішими, адже спортсмени постійно над собою працюють і намагаються покращити свої результати. Проведення такого роду змагань є сталою традицією, тому що здоровий спосіб життя є однією із пріоритетних позицій сучасної молоді.

Вітаємо наших кросменів та зичимо їм високої спортивної майстерності!