Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини результативно представили наш навчальний заклад на змаганнях із шахів, що проходили за програмою XVІ Універсіади Черкаської області серед закладів вищої освіти типу: університети, інститути, академії.

Студентка ІІ курсу факультету початкової освіти Марія Гоцин перемогла своїх суперників у трьох партіях, принісши нашій збірній 3 очки. Студент ІІІ курсу факультету соціальної та психологічної освіти Олексій Пімонов на жаль поступився у двох партіях, а третю зіграв внічию.

За підсумками змагань збірна команда УДПУ з шахів завоювала ІІ загальнокомандне місце, поступившись шахістам ЧДТУ та випередивши свого головного суперника – команду ЧНУ.

Вітаємо команду із призовим місцем на обласних змаганнях та бажаємо ще впевненіших перемог.