В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся випуск слухачів курсів підготовки громадян України до вступу в заклади вищої освіти.

Впродовж шести місяців майбутні абітурієнти готувалися до складання ДПА у формі ЗНО та ЗНО з усіх предметів, що виносяться на конкурс. Слухачі додатково мали змогу відвідувати експрес-курси підготовки до ЗНО, безкоштовні пробні сесії, ознайомитись із новаціями вступної кампанії 2019 року, отримати індивідуальні профорієнтаційні консультації, пройти діагностику здібностей, брати участь у конференціях «Особливості проведення ЗНО», «Права та обов’язки учасника ЗНО», «Успішний абітурієнт 2019». Знання, отримані під час навчання, стануть майбутнім абітурієнтам у нагоді при складанні зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до закладів вищої освіти України.

Шановні випускники! Ми глибоко переконані, що ви успішно складете зовнішнє незалежне оцінювання, а двері УДПУ завжди відчинені для Вас!

До уваги учнів 9-10 класів: набір на довузівську підготовку 2019-2020 років вже розпочато!

Довідки за тел.: (04744)-4-05-20; 096-033-96-33; 063-149-79-88.