20 червня у приміщенні конференц-залу відбулося засідання навчально-методичної ради УДПУ. Відповідно до порядку денного учасники засідання розглянути ряд важливих питань. Зокрема, із доповіддю про антиплагіатний контроль випускних кваліфікаційних робіт виступила начальник навчально-методичного відділу Ірина Денисюк. Голови науково-методичних комісій інституту та факультетів, голови постійних комісій навчально-методичної ради звітували про виконання планів роботи та рішень, ухвалених навчально-методичною радою університету в поточному навчальному році.

Голова навчально-методичної ради УДПУ, доцент Валентина Розгон виступила зі звітом про роботу ради за 2017/2018 навчальний рік та запропонувала заходи щодо її поліпшення у контексті сучасних тенденцій розвитку університетської освіти в Україні. На розгляд членів засідання Валентина Володимирівна представила план роботи навчально-методичної ради УДПУ на 2018/2019 навчальний рік.