До 35 роковин Чорнобильської трагедії та з нагоди відзначення Всесвітнього дня Землі з 15 лютого по 15 травня 2021 року проводитиметься Міжнародний фотоконкурс «Ми – люди Землі».

Організаторами Фотоконкурсу виступили Міжнародний культурний центр «Сяйво» за підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, НЦ «Мала академія наук України», ГО «Центр освітнього консультування», Project Central (США).

Метою конкурсу є привернення уваги учнівської та студентської молоді до теми екологічної свідомості та культури, збереження Всесвіту та навколишнього середовища, формування екологічної відповідальності молоді.

Деталі фотоконкурсу.

Подати заявку на Фотоконкурс можна, перейшовши за посиланням

Контактні особи в Україні: