Показом вистави Ореста Огородника «Безодня» для жителів села Ладижинка Уманського району студентський народний театр драми та комедії факультету початкової освіти УДПУ імені Павла Тичини завершив 19-й театральний сезон.

Вкотре студенти своєю талановитою грою допомогли глядачам з головою зануритись у вир подій, що відбувалися на сцені. Разом з дійовими особами вони плакали, сумували, співпереживали, раділи, закохувались та сприймали життєві уроки старшого покоління. Цікавий сюжет, бездоганна гра студентів-акторів не залишили жодного глядача байдужим. Зал аплодував стоячи, слова щирої вдячності прозвучали від кожного.

Наприкінці заходу режисер театру, Заслужений працівник культури України Наталія Алексеєва подякувала присутнім за гостинність та побажала миру в Україні.

Бажаємо режисеру та акторам успішної реалізації творчих задумів у новому театральному сезоні.