Напередодні відзначення Міжнародного дня студента відбулось урочисте підведення підсумків молодіжних спортивних ігор міста Умань серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації, участь в яких у 2017-2018 навчальному році взяли понад 1500 студентів з усіх навчальних закладів. Переможцями та призерами серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації стали:

1 місце - колектив фізичної культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини;

2 місце - колектив фізичної культури Уманського національного університету садівництва.

Подяку за створення належних умов для забезпечення фізичного виховання і масового спорту у навчальному закладі отримав Олександр Безлюдний, ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Молодіжні спортивні ігри міста Умань проводяться вже одинадцять років поспіль. Упродовж навчального року молодь змагається у таких видах спорту: волейбол, баскетбол, міні-футбол, настільний теніс, гирьовий спорт, легка атлетика, шахи, легкоатлетичний крос, футбол.

УДПУ пишається успіхами спортсменів, що гідно представляють університет і місто на обласних, державних та міжнародних змаганнях. Значних успіхів досягли  студенти у вільній боротьбі, гирьовому спорті, настільному тенісі, веслуванні на байдарках і каное, футболі, боксі.

По закінченню офіційної частини підведення підсумків команди волейболістів УДПУ та УНУС розпочали ІІІ Спортивні ігри міста Умань 2018-2019 н.р., де жіноча збірна команда університету отримала перемогу у всіх трьох партіях, а юнаки, на жаль, поступились своїм суперникам.

19 листопада о 16.00 годині відбудуться матчі-відповіді, які пройдуть в спортивному залі УДПУ. Чекаємо на підтримку вболівальників!