Шановні колеги, співробітники та студенти!

Від щирого серця вітаю Вас із Різдвом Христовим!

Щороку це величне, світле та радісне свято дарує нам дивовижні миті, незабутні хвилини щастя і благодаті. Хай і сьогоднішнє свято принесе виконання усіх добрих помислів і допоможе знайти свою дорогу, що веде до повної гармонії душі і тіла, подарує кожному радість зустрічі з дорогими людьми.

Шановні друзі! Щиро зичу вам любові та довіри, здоров’я та благополуччя, міцної віри в серці та натхнення у здійсненні благородних справ. Нехай підтримка рідних і пошанування колег та друзів додадуть нових сил та натхнення. Щастя вам, злагоди та добробуту, оптимізму і наснаги, а ще – смачної куті та веселої Коляди! Нехай під сяйвом Різдвяної зорі втіляться найсміливіші плани та здійсняться найпотаємніші мрії!

Христос рождається! Славімо Його!

Ректор університету
Олександр Безлюдний