Шановна спортивна родино!

Щиро вітаю з Міжнародним днем студентського спорту!

Приємно усвідомлювати, що це свято однаково близьке і спортсменам, і тренерам, і мільйонам прихильників спорту й здорового способу життя. Адже спорт допомагає формувати молоду людину як особистість, а молодь є тією рушійною силою, яка здатна змінити на краще все в нашій державі.

Спорт несе людям здоров’я, силу, красу, характер, навчає долати труднощі! Атмосферу змагань та емоційність у спортивній боротьбі – не порівняти ні з чим. Радість від своєї перемоги, від перемог спортсменів і команд свого ЗВО на міжнародних аренах залишається з нами надовго!

Пишаюся, що студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є прикладом для наслідування, адже їхні досягнення у спорті вагомі. Вони є переможцями всеукраїнських, міжнародних змагань, чемпіонатів, єврокубків з різних видів спорту.

З нагоди свята  бажаю усім міцного здоров’я, добра і щастя, наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних вершин в ім’я процвітання України та рідної Альма-матер!

Миру і безпеки нам всім!

Разом до перемоги!

Олександр Безлюдний