23-25 листопада в Україні вперше пройшов World Championship GPA-IPO з пауерліфтингу та окремих вправ. Місто Умань представляли 9 спортсменів. До складу команди увійшли викладач кафедри спортивних дисциплін, кандидат наук з фізичного виховання і спорту Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Майстер спорту України міжнародного класу Сергій Ільченко та  студенти факультету фізичного виховання, Майстри спорту України Сергій Сюренко і Владислав Мошенський. У розділі екстремальний жим, де за правилами змагань спортсменові на виконання вправи надавалося 3 хвилини, Сергій Сюренко в номінації штанги 75 кг з результатом 31 повторення (коефіцієнт атлетизму 33,50) посів І місце серед юніорів. Владислав Мошенський в номінації штанги 100 кг з результатом 31 повторення (коефіцієнт атлетизму 29,36) посів І місце серед юніорів. Викладач кафедри спортивних дисциплін, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, Майстер спорту України міжнародного класу Сергій Ільченко в номінації штанги 100 кг серед чоловіків з результатом 41 повторення (коефіцієнт атлетизму 46,67) з великим відривом від суперників виборов І місце.

Загалом на  Чемпіонат Світу з’їхались понад 400 спортсменів з 25 країн. Кожен учасник ніс з собою неймовірний позитив і надзвичайні емоції у міксі з цілковитою готовністю вступити в бій за досягнення найкращих результатів. Спортсмени продемонстрували не одну вдалу спробу встановлення Рекордів України, Європи та Світу та представники УДПУ були неперевершеними.

Вітаємо переможців! Бажаємо міцного здоров’я, наснаги та спортивного довголіття!