17 лютого в обласному Будинку вчителя відбувся Чемпіонат із шахів серед педагогічних працівників закладів освіти і науки Черкаської області. Участь у Чемпіонаті взяли викладачі факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: кандидат фізико-математичних наук, старший викладач Юлія Решітник та доктор педагогічних наук, доцент Ігор Ткаченко.

Урочисту церемонію відкриття провели голова обкому Профспілки Ольга Жалдак та голова ФСТ «Спартак» Юрій Мрачковський. У спортивному святі взяли участь 37 гравців з 4 міст, 10 районів і 5 вузів міста Черкас і області.

Вийшовши до фіналу, Юлія Решітник здобула ІІІ місце на жіночій дошці.

Усі переможці отримали грамоти, кубки та медалі від Управління освіти і науки облдержадміністрації та Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти.

Дякуємо голові профкому УДПУ Валентину Хитруку за фінансову підтримку учасників змагань.

Щиро вітаємо всіх переможців та призерів!