Викладачі факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у роботі зимової школи професійної майстерності, яка проводилася у рамках виконання спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний учитель нового покоління». Учасниками та тренерами зимової школи «Trainer Development» від нашого університету були професор Оксана Заболотна, доценти Алла Гембарук та Олена Бевз.

Викладачі факультету Олександр Коваленко, Олександр Слободяник, Людмила Загоруйко, Тетяна Капелюшна, Вікторія Кобилянська, Надія Ремезовська та Ірина Холод отримали новий професійний досвід та удосконалювали вміння у проведенні тренінгів для викладачів англійської мови закладів вищої освіти України.