На факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини працюють над створенням Уманського англомовного хабу (Hub з англ. – мережа, вузол, об’єднання), відкриття якого планується на листопад 2019 року.

Регіональний англомовний хаб відкриє можливість для створення сучасного англомовного середовища для молоді та освітян і надасть їм можливості для спілкування англійською мовою, отримання нових знань, обміну досвідом та роботою над спільними проєктами. Нещодавно професор кафедри іноземних мов Оксана Заболотна, викладач кафедри англійської мови та методики її навчання Ангеліна Колісніченко взяли участь в установчому тренінгу на базі НТУ «Дніпровська політехніка» в рамках проєкту «Сприяння розвитку регіональних англомовних професійних спільнот в Україні», що реалізується громадською організацією Українське відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної» (IATEFL Ukraine) за підтримки Британської ради в Україні.