15 жовтня в актовій залі нового корпусу кафедра української літератури й українознавства (зав кафедри професор Сивачук Н.П), літературна студія імені Миколи Бажана (керівник доцент, член Національної спілки письменників України Павленко М.С.), учні шкіл міста зібралися відсвяткувати «Бажанівську осінь» – 105-літній ювілей видатного поета, академіка, перекладача, класика української літератури, неперевершеного майстра слова Миколи Бажана.

Студенти мали можливість почути спогади про нього кандидата філологічних наук, старшого наукового співробітника Інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України, лауреата Всеукраїнської літературної премії імені Володимира Сосюри Сергія Гальченка, а також члена Національної спілки письменників України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, заслуженого журналіста України Петра Перебийноса, який зумів розчулити слухачів до сліз.

І вже господарі розчулили поважних киян своєю літературно-музичною композицією «Бажанівська осінь», від якої усі присутні отримали справжню насолоду.