На факультеті української філології УДПУ відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Життя і творчість Павла Тичини: текст і контекст». Конференція приурочена 90-літтю Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, яке буде відзначатися в 2020 році. Виступаючі намагалися донести до слухачів результати власних пошуків та досліджень щодо творчості, життя та діяльності поета, ім’я якого вже не одне десятиліття є популярним брендом і добрим оберегом для університету.

Захоплення в учасників конференції викликали виступи студентів Тетяни Похольчук, Марʼяни Черненко, Анни Даскал, Владислави Півненко, Ангеліни Цілієвської, Дарії Яцини, Назара Сєтракова, які є членами наукової лабораторії «Театр слова», очолюваної кандидатом педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Наталією Сивачук.

Детальніше читайте на сайті.