Студент І курсу факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Павло Лейбенко посів 1 місце на Чемпіонаті Черкаської області з боксу серед молоді імені Василя Чучупаки, який пройшов на початку травня. Упродовж трьох днів на ринзі зустрілися понад 70 спортсменів із 13 районів. За результатами турніру уманчани вибороли чотири золотих медалі та посіли перше командне місце.

Надзвичайно приємно, що серед учасників чемпіонату студент нашого університету. Павло виступав у ваговій категорії до 49 кг (тренери Віктор Кабанов, Віктор Петриченко) і є перспективним боксером.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо міцного здоров’я та успіхів на змаганнях всеукраїнського рівня!