До Дня української писемності та мови читальний зал № 1 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголошує конкурс на кращий авторський вірш «Подорож океаном української мови».

Учасниками можуть стати студенти університету та всі бажаючі.

Умови конкурсу:

• конкурсна робота подається у формі вірша;
  • роботу слід надсилати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з 15 жовтня до 15 листопада;
  • не розглядаються твори, які носять антиукраїнський характер, пропагують насильство, расизм, містять ненормативну лексику;
  • разом із твором автор обов'язково додає:
  • а) свою фотокартку високої якості (публікується на сайті);
  • б) резюме (дата народження, адреса проживання, освіта (факультет, курс, група), захоплення та уподобання, творчий псевдонім (якщо є)).
  • Найкращі твори будуть опубліковані на сайті бібліотеки (http://library.udpu.org.ua)

За додатковою інформацією звертайтеся в читальний зал № 1.

Долучайтеся!