Вельмишановний Дмитре Івановичу!

Колектив Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

сердечно вітає Вас зі знаменним ювілеєм!

Ваш життєвий шлях наповнений цікавою та насиченою на події і вагомі здобутки працею. Високим професіоналізмом, добросовісним ставленням до виконання службових обов’язків, гострим почуттям своєї особистої відповідальності Ви здобули авторитет і повагу серед колег і студентів, багато років присвятили становленню та розвитку нашого університету. Ви стали фундатором його мистецько-педагогічної освіти, засновником і керівником творчих колективів і сьогодні продовжуєте плекати молоді таланти.

У цей знаменний день щиро бажаємо нехай ніколи не згасає Ваш порив до творчого пошуку, втілення у життя найсміливіших задумів та здійснення найзаповітніших мрій!

Нехай плідними будуть усі Ваші починання, щедро сіється добром і достатком життєва нива, наповнюється благополуччям Ваше сьогодення і майбутнє.

Зичимо Вам, дорогий ювіляре, міцного здоров’я, щастя, родинного тепла, безхмарних і благословенних днів, невичерпної наснаги, здійснення всіх планів та сподівань.

Студрада