З нагоди Дня Соборності Президент України нагородив орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня Миколу Гордія, директора приватно-орендного сільськогосподарського підприємства «Уманський тепличний комбінат», члена наглядової ради нашого університету за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Вітаємо Миколу Васильовича з гідним пошануванням його заслуг перед Україною та з отриманням високої державної нагороди! Бажаємо міцного здоров’я, нових здобутків, незгасимої енергії та невтомності у повсякденній відповідальній роботі на благо Уманщини.

Нехай Ваш високий професіоналізм, багатий досвід, людяність і порядність, мудрість та справедливість і надалі залишаються прикладом для Ваших колег, послідовників. Вдячні Вам за допомогу і постійну підтримку нашого університету!

Ректорат, Профком, Студрада