Вітаємо з перемогою у VIII Всеукраїнському дистанційному конкурсі студентських та учнівських наукових робіт із соціальної педагогіки/соціальної роботи студентку факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Аліну Калюженко та її наукового керівника, доктора педагогічних наук, професора кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Наталію Коляду.

Аліна здобула ІІ місце у номінації «Наукові роботи на соціальну тематику» (категорія «Заклади вищої освіти III-IV рівня акредитації»), а її науковому керівнику надано подяку за високий рівень підготовки молоді, активну соціальну і громадську позицію та участь у розвитку соціальної сфери.

Вітаємо! Бажаємо нових здобутків на науковій ниві!