Шановні колеги, спортсмени, тренери, працівники навчальних закладів, організацій та установ фізичної культури і спорту, любителі та прихильники активного способу життя!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем фізичної культури і спорту в Україні! Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята, яке стало святом мільйонів уболівальників спорту та шанувальників здорового способу життя!

Бажаємо Вам фізичного здоров’я і краси, олімпійського довголіття, спортивних і життєвих перемог, плідної праці і успіхів у благородній справі популяризації здорового способу життя серед учнівської та студентської молоді .

Щира вдячність всім тим, хто своєю щоденною працею забезпечує розвиток фізичної культури і спорту та пропагує здоровий спосіб життя.