Студентський народний театр драми та комедії факультету початкової освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (керівник – заслужений працівник культури України, Наталія Алексеєва) взяв участь у дистанційному Міжнародному конкурсі «Україна єднає світ» та став лауреатом ІІ премії в номінації «Театр». Конкурс проходив під егідою Міністерства культури України з 30 червня по 04 липня.

До складу конкурсної комісії, яка працювала онлайн, входили відомі діячі культури, мистецтвознавці, музиканти, хореографи, декламатори, поети, артисти: Ада Роговцева, Людмила Арделян, Олексій Нечай-Кучинський, Любов Кушніренко, Андрій Семеляк, Наталія Стець, Олена Палашек, Тетяна Борисенко, Юрій Стулов, Тетяна Проскурякова, Ірина Рябченко. Члени журі високо оцінили постановку вистави Ореста Огородника «Безодня» (режисер-постановник Наталія Алексеєва), яку театр презентував на конкурс.

На ім’я керівника театру надіслано подяку за плідну, самовіддану працю, вагомий внесок в розвиток культури суспільства та естетичне виховання молоді.

Щиро вітаємо керівника та весь колектив театру з черговою перемогою! Зичимо їм міцного здоров’я, оптимізму, творчої наснаги, гучних овацій! Нехай кожний новий день дарує надію і віру у майбутнє!