4 жовтня відбулись урочисті збори з нагоди Дня міста за участю громадськості, керівництва міста, депутатів міської ради, почесних громадян Умані, керівників підприємств, організацій міста, структурних підрозділів міської ради.

Очільник міста Олександр Цебрій вручив  відзнаки і грамоти за трудові досягнення та вагомий особистий внесок у розвиток міста визначним уманчанам.

За багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, значні трудові досягнення та з нагоди Дня міста відзнакою виконкому міської ради «Кращий за професією» нагороджено Наталію Коляду, професора, доктора педагогічних наук, завідувача кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Щиро вітаємо колегу, бажаємо натхнення та нових досягнень!