Студентки  Уманського державного педагогічного університету імені Пала Тичини Уляна Керман і Карина Мініна зайняли ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі відеороликів «Охорона праці на захисті життя» серед школярів і студентів, що проводився редакцією журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці та територіальних органів Держпраці. Головна мета Конкурсу – популяризація в суспільстві, зокрема серед старшокласників і студентської молоді, культури безпечної праці, популяризація сучасних підходів до управління охороною праці, оцінки ризиків, формування превентивної культури охорони праці, виявлення та підтримка талановитої молоді. Учасники конкурсу надіслали різнопланові роботи, в яких продемонстрували не тільки знання правил з охорони праці, а й проявили творчість, дотепність і, що досить важливо, навички відеозйомки. Відеоробота наших студенток «Калейдоскоп порушень Кодексу законів про працю» увійшла в число кращих.

Від щирого серця вітаємо переможців та бажаємо творчого натхнення!