Університетська спільнота Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини щиро вітає студентку факультету філології та журналістики Дар’ю Данилко, магістрантку факультету фізики, математики та інформатики Юлію Зінченко, заступника з виховної роботи директора навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Наталію Барвінок з перемогою у Конкурсі молодих літераторів.

За результатами конкурсу переможцями в номінації «Поезія» (вікова категорія: від 14 до 22 років) стали: І місце – Дар’я Данилко; ІІ місце – Юлія Зінченко;  вікова категорія від 23 до 35 років –  Наталія Барвінок (ІІІ місце).

Вітаємо і бажаємо успіхів у роботі, навчанні та визначних досягнень на життєвій ниві!

Нагородження переможців відбулося в річницю з дня народження Тараса Шевченка в приміщенні Центральної бібліотеки.

Міський голова Ірина Плетньова вручила дипломи, подяки та призи учасникам Конкурсу.

На заході молодь вшанувала пам’ять Великого Кобзаря, прочитавши його твори, а також представила власну поезію.

Читати про конкурс більше