Нещодавно кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури та українознавства факультету української філології Наталія Осіпенко отрамала подяку за участь в організації мистецько-патріотичного проекту «Військово-польовий АРТ», особистий внесок у збереження та розвиток традиційного мистецтва, популяризацію героїчних сторінок історії нашого народу.

Міський голова Олександр Цебрій на засіданні виконавчого комітету Уманської міської ради вручив подяку за дорученням ініціатора мистецько-патріотичного проекту «Військово-польовий АРТ», віце-презедента Асоціації «Україна-Франція» Павла Ротара.

Уманчани Наталія Осіпенко,  Владислава Швець і Іван Сердюк разом зі 100 митцями народного декоративно-прикладного мистецтва з різних куточків України працювали над унікальним проектом, робота над таким розпочалася ще у 2014 році. Ящики від боєприпасів, гранатомети, гільзи, шоломи, фотографії бійців із передової – все це привезли із зони АТО. Майстри перетворили ці речі на унікальні витвори мистецтва: розмальовані національною символікою, яскравими квітами чи українським орнаментом, оздоблені народною різьбою.

Всеукраїнський мистецько-культурологічний проект «Військово-польовий Арт» здійснюється за підтримки Адміністрації Президента України і є прикладом того, як сила життя, прагнення краси та гармонії пробиваються крізь жахи війни, а добро неодмінно перемагає зло.

Вітаємо Наталю Сергіївну! Бажаємо здійснення мрій та реалізації усіх творчих проектів!