Сьогодні члену наглядової ради університету Миколі Гордію виповнюється 70 років.

Шановний Миколо Васильовичу!

Високий авторитет, талант управлінця, професіоналізм, відданість справі стали запорукою Ваших успіхів. Завдяки Вашому чіткому баченню перспективи, пошуку оригінальних, нестандартних рішень, сильній волі й упевненості лідера, Уманський тепличний комбінат – одне з найпотужніших підприємств в Україні, а його продукція знана і за межами нашої держави!

Як прекрасний керівник, авторитетний громадський діяч, справжній патріот свого підприємства й міста Умані Ви є гарним прикладом для наслідування.

Щиро й сердечно дякуємо за Вашу підтримку у розвитку нашого університету. Нехай наші дружні привітання додадуть життєвої сили у скарбничку Вашої душі, а людська шана буде подякою за чуйність, уміння творити добро.

Зичимо Вам любові та турботи від близьких людей, тепла й затишку в домі, благополуччя Вам і Вашій родині.

Міцного Вам здоров’я та Божого Благословення на довгі літа!

Студрада