Шановні колеги, студенти, ветерани педагогічної праці!

Прийміть щирі вітання із професійним святом – Днем працівників освіти!

Саме нам випала висока честь готувати Вчителя, який плекає і виховує гідне продовження нашої нації і держави. Разом з Вами, дорогі колеги, ми наполегливо і творчо працюємо, забезпечуючи якісну підготовку фахівців нової української школи. Результати діяльності наших науково-педагогічних працівників гідно відзначені на обласному та загальнодержавному рівні. Перші місця в різних рейтингах та перемоги наших студентів – це визнання університету, авторитету нашого колективу.

Прийміть сердечну вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі.

Хай здійснюються всі Ваші найзаповітніші мрії та втілюються у життя найсміливіші задуми! Хай зміцнюється Ваше здоров’я і зростають особисті досягнення та добробут. Нехай прихильною до Вас буде доля, кожний новий день всміхається удачею, а душу зігріває вдячність і шана людська!

З повагою,                                             Олександр Безлюдний

ректор