Ансамбль народних інструментів «Акварелі» (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Віра Калабська) факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини отримав першість на міжнародному інтернет-конкурсі інструментального виконавства «МUSICAL POWER 2020», який нещодавно відбувся за підтримки Департаменту культури і туризму Одеської міської ради.

Детальніше на сайті.

Близько 80 учасників представляли на конкурсі інструментальні жанри: струнно-смичковий, народний,  вокальне та інструментальне авторське виконавство, фортепіано, духові та ударні інструменти.

Категорію «Ансамбль» представляв ансамбль народних інструментів «Акварелі» (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Віра Калабська) та виборов 1 місце!

Вітаємо керівника та учасників колективу із черговою перемогою! Бажаємо творчого натхнення, успіхів у розвитку майстерності!