У контексті заходів, приурочених річниці вшанування Тараса Григоровича Шевченка, Дипломом переможця ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика була нагороджена студентка факультету української філології Анастасія Кашоїд, яка  виборола призове ІІ місце.

Анастасія Кашоїд та її науковий керівник – доцент кафедри української мови та методики її навчання Тетяна Жила були відзначені грамотами й цінними подарунками Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

Ректорат, профспілковий комітет та студрада УДПУ імені Павла Тичини вітає Анастасію  та її наукового керівника  із перемогою!  Бажаємо  подальших успіхів у навчанні, творчій праці та науковій діяльності!