ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Від імені колективу студентів, викладачів та співробітників

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

щиро вітаю вас з 28-ою річницею Незалежності України!

День 24 серпня 1991 року став золотою сторінкою біографії й поворотною віхою в історії розвитку Української держави та могутнім стимулом для плідної, натхненної праці заради миру й добробуту в нашому спільному домі. Цей знаменний день демократії й громадської злагоди нашого народу сьогодні є найбільшим національним святом.

Тож нехай здійснюється все, що започаткувала ця знаменна дата, відкривши нову епоху в житті українського народу й законодавчо закріпивши його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Бажаю вам миру, добра і злагоди, міцного здоров’я, особистого щастя і любові, благополуччя в родинах. Нехай день прийдешній принесе творче натхнення і світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до будівництва нашого рідного дому, ім’я якому – Україна.

Із щирою повагою,

ректор Уманського державного

педагогічного університету

імені Павла Тичини                                                  Олександр Безлюдний