Шановні науковці, викладачі, аспіранти, студенти!

Щиросердечно вітаю вас із Днем науки!

Відомо, що розвиток науки – запорука зростання держави, а науковці – це інтелектуальний потенціал нації, її майбутнє.

Сьогоднішнє свято є вшануванням людей творчої праці, ентузіастів, які не бояться експериментувати, досліджувати незвідане, є символом духовної свободи та розвитку особистості.

Університет пишається здобутками досвідчених та молодих науковців – усіх, хто поглиблює освітній і творчий процес прикладними та фундаментальними розробками. Дякую вам за Вашу працю, за досягнення й перемоги, за кожного фахівця, якого ви підготували.

Висловлюю Вам, шановні колеги, подяку за невпинний пошук та подвижництво. Щоденна Ваша праця робить важливий внесок у розвиток суспільства, адже впровадження нових технологій, концепцій та наукових досягнень сприятиме зміцненню економіки України та підвищенню добробуту нашого народу, наближає нашу Перемогу!

Бажаю науково-педагогічному колективу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини міцного здоров’я, щастя, родинного тепла та затишку, добробуту, миру, безпеки, життєвого оптимізму, творчого натхнення та успіхів у професійній діяльності.

Наша спільна наукова діяльність — запорука успішного майбутнього України!

З Днем науки!

Олександр Безлюдний