Шановні науковці Уманського державного педагогічного

університету імені Павла Тичини!

Від усієї душі вітаємо вас із Днем науки!

Це велике свято новаторських ідей, знань і відкриттів, подарованих нам науковцями і дослідниками. Саме Ви, творча еліта України, є інтелектуальним потенціалом держави, джерелом розвитку майбутнього нації.

Висловлюємо Вам, шановні колеги, подяку за невпинний пошук та подвижництво, безцінні знання, досвід і безкінечні експерименти. Пишаємося здобутками досвідчених та молодих науковців нашого університету – усіх, хто поглиблює освітній і творчий процес прикладними та фундаментальними розробками. Дякуємо вам за вашу важку працю, за досягнення й перемоги, за кожного фахівця, якого ви підготували.

Бажаємо всьому науково-педагогічному колективу університету міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму, творчого натхнення та успіхів у професійній діяльності.

Нових вам досягнень та цікавих ідей, далекоглядності у задумах, успішної реалізації задуманого.

Студрада