Шановні колеги, співробітники, студенти!

Щиросердечно вітаю усіх вас із Новим 2019 роком та Різдяними святами!

Добігає кінця ще один рік, наповнений напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Хочеться, щоб у нашій пам’яті він залишив лише приємні спогади про радісні моменти, досягнення та здобутки.

Попереду в нас наступний етап життя з новими надіями на краще майбутнє. Сподіваюся, що в прийдешньому році нам вдасться зберегти напрацьоване, здійснити заплановане, вдосконалити розпочате й відкрити нові обрії на шляху до реформування вітчизняної освіти і науки.

Висловлюю слова подяки усім, хто своєю натхненною працею примножував успіхи нашого університету та сприяв підвищенню його авторитету.

У ці радісні дні, наповнені дитячим сміхом, веселощами та душевним теплом, бажаю миру, злагоди, добра і достатку. Нехай світлий вогник тепла та затишку ніколи не згасає у ваших оселях, а віра і любов стануть вашими надійними супутниками. Мирного неба, усіх земних щедрот, міцного здоров’я та Божого благословення вам у Новому році!

Із найщирішими побажаннями,

ректор університету,