На порозі вже барвисте, заквітчане, лагідне і тепле літо. Саме в перший день цієї чудової довгоочікуваної пори відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Для кожної родини діти – найбільший скарб і щастя, а для держави - надія і гордість. Ми живемо та працюємо задля майбутнього підростаючого покоління, і саме від нас, дорослих, залежить яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

1 червня, у день дитинства, веселого сміху та щасливих дитячих очей, варто пам’ятати про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими, успішними і в майбутньому стали хорошими батьками та громадянами своєї країни.

З нагоди свята бажаємо усім дітям міцного здоров’я, радісного дитинства в оточенні найдорожчих люблячих людей, здійснення світлих мрій та сподівань. А батькам зичимо сил і терпіння у вихованні своїх чад, любові, добра, миру і впевненості у завтрашньому дні.