В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам магістратури факультету фізики, математики та інформатики. На свято завітали представники адміністрації університету, викладачі, батьки.

Вітаючи випускників-магістрів, декан факультету зазначила: «Сьогодні знакова подія у житті кожного з вас: ви закінчили університет, який має величну історію, є одним з найбільш відомих і шанованих вузів Черкащини. Тож пишайтеся статусом його випускника, пам’ятайте із вдячністю своїх викладачів, які допомогли вам здобути освіту».

Вітаємо випускників! Бажаємо наснаги, мудрих рішень, впевненості в своїх силах, кар’єрного зростання та високих професійних досягнень!