21 червня на історичному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся випуск бакалаврів і магістрів. Випускників вітали викладачі, студенти факультету, батьки та друзі. Щирі побажання, святкові фотозони, квіти, концертна програма – все це було адресоване винуватцям свята –випускникам історичного факультету.

У свою чергу молоді спеціалісти та їхні батьки дякували науково-педагогічним працівникам, декану за ґрунтовні знання, наставництво та життєву мудрість, турботу і розуміння, цінні поради, людяність.

Щиро вітаємо випускників із успішним завершенням навчання! Бажаємо здоров’я, благополуччя, творчого натхнення, незгасаючої енергії та успіхів у всіх починаннях, а бакалаврам – успішного продовження навчання в магістратурі!

Нехай легкою буде ваша мандрівка дорослим життям, випускники! Зичимо вам ставити перед собою високі цілі й впевнено їх досягати. В добру путь!

Детальніше читайте на сайті.