Нещодавно на факультет фізичного виховання завітали його випускники, в недалекому минулому кращі спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Нині це відомі спортсмени: Майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби Василь Шуптар та Майстер спорту України з вільної боротьби Василь Крушельницький.

Спортсмени розповіли про свої успіхи у спортивній кар’єрі та про те як склалося їхнє життя після закінчення навчання в університеті. Зокрема, Василь Крушельницький працює тренером з вільної боротьби на Львівщині, а відомий нам усім Василь Шуптар на даний час виступає за професійний борцівський клуб у Німеччині і є першим номером збірної команди України, яка поступово торує собі шлях до Олімпійських ігор. Зараз Василь у складі збірної України пройшов збір в Карпатах і вирушить до Болгарії на відбірковий турнір Чемпіонату Європи, фінальна частина якого пройде у Румунії.

Ми завжди раді зустрічі із випускниками-спортсменами!

Успіхів Вам на спортивному Олімпі!