За підсумками першого Всеукраїнського конкурсу відеороликів «Охорона праці на захисті життя» робота студенток Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини «Калейдоскоп порушень Кодексу законів про працю» ввійшла в трійку кращих.

Автори відеороботи Уляна Керман і Карина Мініна продемонстрували не тільки знання правил з охорони праці, а й проявили творчість, креативність, навички відеозйомки.

Зазначимо, що організатором Всеукраїнського конкурсу відеороликів «Охорона праці на захисті життя» виступило Державне підприємство «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці та територіальних органів Держпраці. Конкурс проводився серед старшокласників і студентської молоді з метою популяризації в суспільстві культури безпечної праці.

Вітаємо студенток із перемогою і бажаємо нових успішних проектів та цікавих ідей!