В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся науково-методичний семінар «Сучасні педагогічні технології та форми освітньо-виховної роботи з дітьми у закладах позашкільної освіти».

Обговорювалися питання подальшого удосконалення системи освітньо-виховного процесу в позашкільних закладах освіти, трансформації змісту та організації. Зокрема, основним завданням даного семінару став пошук нових підходів до організації та проведення практики студентів університету.

З вступним словом до студентів звернулися відповідальний за стажування та керівник практик по університету Оксана Гнатюк та декан факультету дошкільної та спеціальної освіти Ірина Демченко.

Директор таборів «Таємниці цивілізації» Сергій Лозенко ознайомив присутніх із особливостями роботи з дітьми у літній період. Для студентів було проведено ряд тренінгів по роботі з дітьми в закладах позашкільної освіти.

По завершенню круглого столу відбулися майстер-класи.